روابط عمومی

 

شرکت خدمات اول مخابرات با توجه به نوع فعالیت های تجاری و سازمانی خود و جامعه ی بزرگ کارکنان و خانواده های ایشان و نیز اعتبار سازمانی خود در مجموعه صنعت مخابرات ایران ، همواره تلاش می کند تا فعالیت مستمر ارتباطی و اطلاع رسانی را به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه ها و وظایف ارتباطی خود تلقی نموده و روابط عمومی کارآمد و پاسخگو را در ارتباط با کارکنان و مشتریان خود سازماندهی و اجرایی نماید .  

روابط عمومی همواره تلاش می کند تا نسبت به فعالیت های ارتباطی رویه ای هوشمندانه و علمی را در پیش گرفته و فعالیت های ارتباطی خود را در بستر نیازهای واقعی کارکنان و اهداف کلان سازمان تنظیم و اجرایی نموده و مطابق با اهداف و نیاز سنجی های واقعی و در بستری مشخص برنامه های خود را اجرایی نماید .  

ارتباط مستمر با کارکنان و نیاز سنجی ، ارتقای سطح توان و دانش افزایی کارکنان ، اطلاع رسانی به موقع و حرفه ای از اقدامات و خدمات ، نیاز سنجی و نطر سنجی ،  سیستم ارزشیابی کیفی ، تنظیم ارتباطات برون سازمانی و برنامه ریزی و اجرای برنامه های مصوب حوزه مسولیت اجتماعی از مهم ترین وظایف واحد روابط عمومی شرکت خدمات اول مخابرات تلقی می گردد .

روابط عمومی در عصر شهروند خبرنگار و هجوم شبکه های اجتماعی امری پیچیده تر و به مراتب دارای ظرافت های بیشتری است و مجموعه های روابط عمومی موظف اند تا در عصر ارتباطات با تقویت دانش و رویه های استاندارد سازی ارتباطی خود و مجموعه همواره پیشگام در تحول اطلاعاتی و ارتباطی در سازمان خود باشند .

روابط عمومی الکترونیک و تعاملی و پرهیز از تک روی در خلق معناها و مشارکت دهی به همه ی کارکنان در مدیریت ارتباطات سازمانی و رشد برند با کمک و حمایت تک تک کارکنان از ارزش های شرکت خدمات اول مخابرات است .  


به منظور آگهی از آخرین اخبار و اطلاعات سایت می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.


نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت پیشگامان خدمات اول مخابرات ٬ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات یاری خواهد رساند.


شرکت خدمات اول مخابرات را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.